Про співпрацю з клієнтами

ТДВ «ЕЛПО» має багаторічні зв'язки з підприємствами і організаціями які використовують в своєму виробництві сирі гумові суміші.
Вироблена нами гума використовується для випуску медичних виробів, прокладок і клапанів використовуваних у виробництві різних типів побутових і виробничих насосів.

Наша продукція сертифікована і має стабільні якісні показники.

Наш девіз - стабільна висока якість і своєчасне виконання замовлень.

 

Роздрібний магазин

На підприємстві є магазин в якому реалізується гумове взуття і одяг з полімерних матеріалів для рибалок і садівників, а також для виробничих і господарських потреб.

Ми застосовуємо гнучку цінову політику, що дозволяє мати практично найнижчі ціни на ринку.

Існує система знижок.

Про продукцію яку виробляємо

Підприємство виробляє сирі гумові суміші медичного, харчового та технічного призначення. На заводі є виробничі потужності для випуску формних резино-технічних виробів на оснащення замовника, а також по випуску товарів народного споживання (сапоги, спортивні взуття, сандалії для басейну та ін.)   

У виробництві резинових сумішей використовуються лише сертифіковані сировина та хімічні матеріали як вітчизняних, так і закордонних виробників. З технічною документацією по характеристикам продукції та напівфабрикату можна ознайомитись з головним технологом.