Загальні збори учасників ТДВ «ЕЛПО» відбудуться 10 серпня 2021 року

Загальні збори учасників ТДВ «ЕЛПО» відбудуться 10 серпня 2021 року

До уваги учасників ТДВ  «ЕЛПО»!

 

Голова Ради директорів ТДВ «ЕЛПО», керуючись Статутом Товариства, повідомляє Вас про проведення загальних зборів учасників.

Загальні збори учасників ТДВ «ЕЛПО» (далі – Загальні збори) відбудуться 10 серпня 2021 року в приміщенні адміністративно-виробничої будівлі за адресою:  м. Київ, вул. Лугова, буд. 16.             Початок Загальних зборів о 12.00 год.

Реєстрація учасників та їхніх представників проводитиметься з 11.00 до 11.45 за адресою проведення зборів, зазначеною вище.

Право на участь в Загальних зборах учасників мають всі особи, що є учасниками ТДВ «ЕЛПО».

 

Порядок денний Загальних зборів:

 

  1. Обрання Голови загальних зборів.
  2. Збільшення статутного капіталу ТДВ «ЕЛПО».
  3. Затвердження договорів та угод укладених ТДВ «ЕЛПО» у період з 2018-2021 роки.

 

Ознайомитися з документами та інформацією, необхідними для розгляду питань порядку денного на загальних зборах учасників Ви можете з 10-00 до 15-00 в приміщенні Ради директорів ТДВ «ЕЛПО» за адресою: м. Київ, вул. Лугова, 16.

Відповідальна особа: Кривенко Наталія Григорівна.

 

Для участі у Загальних Зборах учасникам потрібно мати документ, що посвідчує особу (паспорт), а представникам учасників – паспорт та довіреність, оформлену згідно з чинним законодавством.

 

 

У РАЗІ НЕМОЖЛИВОСТІ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗБОРАХ, ТДВ «ЕЛПО» ПРОСИТЬ НАДАТИ АКТУАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ТА ІДЕНТИФІКАЦІНИЙ НОМЕР УЧАСНИКА ТОВАРИСТВА.

У РАЗІ СМЕРТІ УЧАСНИКА ПРОСИМО СПАДКОЄМЦІВ НАДАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ДАТУ РЕЄСТРАЦІЇ СМЕРТІ УЧАСНИКА, КОПІЮ СВІДОЦТВА ПРО СМЕРТЬ ТА ІНФОРМАЦІЮ І КОНТАКТИ СПАДКОЄМЦІВ.

 

ІНОРМАЦІЮ  ПРОСИМО НАДАТИ:

Електронна пошта : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: +380671852652

 

            Довідки за тел.: (044) 430.31.60

 

 

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""</p>"