До уваги учасників ТДВ «ЕЛПО»!

До уваги учасників ТДВ «ЕЛПО»!

До уваги учасників ТДВ  «ЕЛПО»!

 

Голова Ради директорів ТДВ «ЕЛПО», керуючись  пунктом 8.12. Статут  повідомляє Вас про проведення загальних зборів учасників.

Загальні збори учасників ТДВ «ЕЛПО» (далі – Загальні збори) відбудуться 08 вересня 2021 року в приміщенні адміністративно-виробничої будівлі  за адресою:  м. Київ, вул. Лугова, буд. 16.    Початок Загальних зборів о 12.00 год.

Реєстрація учасників та їхніх представників проводитиметься з 11.00 до 11.45 за адресою проведення зборів, зазначеною вище.

Право на участь в Загальних зборах учасників мають всі особи, що є учасниками ТДВ «ЕЛПО».

 

Порядок денний Загальних зборів:

 

  1. Обрання Голови загальних зборів.
  2. Припинення повноважень та обрання нових членів Наглядової ради Товариства;
  3. Визначення умов цивільно-правового договору із членами Наглядової ради, та визначення особи, уповноваженої на підписання договору із членами Наглядової ради.

 

 

Для участі у Загальних Зборах учасникам потрібно мати документ, що посвідчує особу (паспорт), а представникам учасників – паспорт та довіреність, оформлену згідно з чинним законодавством.

 

У РАЗІ НЕМОЖЛИВОСТІ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗБОРАХ, ТДВ «ЕЛПО» ПРОСИТЬ НАДАТИ АКТУАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ТА ІДЕНТИФІКАЦІНИЙ НОМЕР УЧАСНИКА ТОВАРИСТВА.

У РАЗІ СМЕРТІ УЧАСНИКА ПРОСИМО НАДАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ДАТУ РЕЄСТРАЦІЇ СМЕРТІ УЧАСНИКА, КОПІЮ СВІДОЦТВА ПРО СМЕРТЬ ТА ІНФОРМАЦІЮ І КОНТАКТИ СПАДКОЄМЦІВ.

 

ІНОРМАЦІЮ  ПРОСИМО НАДАТИ:

Електронна пошта : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (044) 430.31.60

 

     Довідки за тел.: (044) 430.31.60; 0671852652

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""